Londýn + Hampton Court + Greenwich

Londýn + Hampton Court + Greenwich, Velká Británie, Londýn, 5.5.2018, Snídaně

Londýn + Hampton Court + Greenwich starstarstar

Londýn + Hampton Court + Greenwich
LM
Termín:
5.5. – 8.5.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:letecky (Brno)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:129411548
11 990 Kč 440 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Program
1. den
Odlet z Brna v pozdních odpoledních hodinách, přílet do Londýna, transfer na hotel, ubytování. Možnost večeře či posezení u piva v nedalekém pubu.

2. den
Po snídani přesun do centra Londýna. Prohlídka oblasti Westminster; uvidíme nejznámější náměstí Trafalgar Square, ulici Whitehall se slavnou ulicí Downing Street (sídlo britského ministerského předsedy), Westminsterské opatství (místo korunovace králů), Houses of Parliament (sídlo Dolní a Horní sněmovny), hodinovou věž se zvonem Big Ben a Buckingham Palace (sídlo britské královny).

V odpoledních hodinách přejezd k paláci tudorovského panovníka Jindřicha VIII. a jeho manželek - Hampton Court, prohlídka paláce, skvostné zahrady, vinná réva, jenž byla zasazená již v roce 1768, bludiště... Návrat na hotel, nocleh.
3. den
Po snídani navštívíme Greenwich (jízda plně automatizovaným vláčkem DLR bez řidiče), podíváme se do Národního námořního muzea, uvidíme loď Cutty Sark, a navštívíme Královskou observatoř, kde se nachází nultý poledník (jednou nohou pak můžete stát na východní polokouli a druhou na západní).
Poté přesun lodí do centra (popř. metrem) k pevnosti Tower of London (zde k vidění mimo jiné korunovační klenoty). Procházka kolem řeky Temže přes nejvíce fotografovaný most Tower Bridge, kolem lodě HMS Belfast, Shakespearova divadla The Globe, přes most pro pěší Millenium Bridge ke katedrále sv. Pavla. Poté pro zájemce, vyhlídkový let na obřím otáčivém kole London Eye a projekce 4D. Návrat na hotel, nocleh.

4. den
Po snídani fakultativní volno k nákupům (v závislosti na čase odletu), odjezd na letiště, návrat do Brna.

Během pobytu v Londýně budeme využívat hromadnou dopravu.

Upozornění: cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje díky změnám cen letenek dané letecké společnosti.

Min. počet osob pro realizaci zájezdu: 10. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek.

Proto neváhejte a kupte si zájezd včas.
Cena zahrnuje
zpáteční letenku, pojištění CK, zavazadlo dle podmínek letecké společnosti, ubytování v hotelu 2 - 3* se snídaní, transfer z letiště na hotel a na letiště, průvodce po celou dobu zájezdu
Cena nezahrnuje
příplatek za jednolůžkový pokoj 3000 Kč/pobyt, jízdné hromadnou dopravou 8,10 – 12,30 liber/den, komplexní cestovní pojištění 144 Kč, 100 Kč/dítě do 14,99 let, individuální vstupné do památek
Pořadatelem tohoto zájezdu je Grand Travel s.r.o., IČ 06100872.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK