Porto - hotel HF Ipanema Park

Porto - hotel HF Ipanema Park, Portugalsko, Porto, 5.5.2018, Snídaně

Porto - hotel HF Ipanema Park

Porto - hotel HF Ipanema Park
Termín:
5.5. – 8.5.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:136410743
12 990 Kč 476 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

USP
Město portského vína, historických památek a skvělé kuchyně - navštivte jedno z nejvíce charismatických měst Evropy! Kompletní balíček eurovíkendu do Porta.
Popis hotelu
Město portského vína, historických památek a skvělé kuchyně - navštivte jedno z nejvíce charismatických měst Evropy! Kompletní balíček eurovíkendu do Porta.
Info
platba městské taxy na místě cca 1,5 €/osoba/noc.
Program zájezdu

1. DEN

přílet do Porta, transfer do hotelu a ubytování v hotelu. Individuální program, možná návštěva restaurace na večeři.

2. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Následuje individuální program nebo fakultativně celodenní panoramatický okruh městem s možností ochutnávky portských vín s česky hovořícím průvodcem.

3. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Následuje individuální program nebo fakultativně celodenní výlet do Bragy / Bom Jesusu a Guimarase s česky hovořícím průvodcem.

4. DEN

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno. Ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

O destinaci

PORTO

Druhé největší a velmi moderní portugalské město, nedaleko břehu Atlantského oceánu. Toto starobylé město je někdy také nazýváno Oporto. Historické centrum Porta - Ribeira bylo v roce 1996 přidáno na seznam světových památek UNESCO a je specifické tím, že se zde nachází mnoho památek. Je zde mix památek od předních světových architektů z minulosti až po současnost a fantastické barokní řezby - to vše je umístěno u velké řeky Duoro. K hlavní atrakci patří například kostel Sao Francisco ze 14. století a také místní sklepy s nabídkou portského vína.

Fakultativní služby

A) panoramatický okruh městem s ochutnávkou portského vína 1 150 Kč*

Během tohoto výletu se seznámíme s většinou památek tzv.“ Hlavního města severu“ – čtvrtí Ribeira (UNESCO), barokní zvonicí kostela Dos Clérigos, katedrálou Terreiro da Sé a dalšími. Během okruhu uvidíte dva mosty navžené G. Eiffelem a pochopitelně ochutnáte místní portské víno. Výlet je pořádán v doprovodu česky hovořícího průvodce.

kód pro rezervaci S 28022A (minimální počet pro realizaci: 20)

B) Celodenní výlet Braga / Bom Jesus a Guimaraes 1 300 Kč*

Během tohoto výletu poznáme nejstarší město Portugalska Bragu s národním parkem Bom Jesus. Mezi nejznámější památky Bragy, kterému vládli Římané, Vizigóti i muslimové, patří zcela jistě katedrála Sé, klášter Tibaes či palác Biscainho. K obědu doporučujeme ochutnat místní specialitu rybu „bacalhau“. Součástí tohoto výletu je návštěva kolébky portugalského národa, města Guimaraes, jehož středověké uličky vybízejí k procházce. Výlet je pořádán v doprovodu česky hovořícího průvodce.

kód pro rezervaci S 28022B (minimální počet pro realizaci: 20)

C) BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENU

kombi balíček A + B 2 300 Kč*

kód pro rezervaci S 28022C

*Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy

Cena zájezdu zahrnuje

letenku Praha - Porto - Praha včetně všech letištních poplatků
transfer letiště - hotel - letiště
3 noci se snídaní ve vybraném hotelu
služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů
povinné smluvní pojištění CK proti úpadku
Hotel

hotel HF Ipanema Park NNNNN

Hotel je umístěn mezi řekou a centrem města. Cca 5 minut chůze od hotelu je vzdáleno Serralves Foundation (muzeum), k řece se dostanete procházkou přes Foz do Douro nebo skrz Parque da Cidade. Veřejná doprava je přímo u hotelu. K vybavení hotelu patří fitness, squash, hřiště, masáže, WiFi zdarma ve společenských místnostech, restauraci a na pokojích, krytý bazén a lounge bar v posledním patře s panoramatickým výhledem na město a Douro řeku. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem, minibarem, trezorem (za poplatek), fénem, vanou nebo sprchou a WC.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Thomas Cook s.r.o., IČ 25773283.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK